Akou ženou a partnerkou potrebuješ byť

“Mala som ťažké detstvo. Moje vzťahy s rodičmi neboli dobré a odzrkadlovalo sa mi to na všetkom – ako som videla seba, chlapov, vzťahy,” začala svoje rozprávanie Janka.

 

Janka si neverila a išla pod svoju hodnotu

“Neverila som si. Moja sebahodnota bola nízka a pri chlapoch som išla pod svoju hodnotu. Nevedela som vôbec, ako by mal taký vzťah vyzerať. Až do svojej dvadsaťpäťky som bola sama.

Chcela som, aby ma niekto miloval, lebo som necítila lásku k sebe. A tak som sa stávala závislou na vzťahu a na chlapovi.

Vždy som túžila po hodnotnom chlapovi. Takom, ktorý vie, čo chce, je zodpovedný, nezahráva sa so mnou, berie to seriózne, je inteligentný a máme si čo povedať. Avšak do mojej tridsiatky som nemala takú hodnotu, aby som mohla takého chlapa mať.

Môj prvý vzťah sa skončil skôr, ako začal. Bol to len pokus. Chcela som si to vyskúšať a nabrať aspoň nejakú skúsenosť. No nebola som 100 % presvedčená o tom, že to chcem. Že chcem jeho.

Druhý vzťah, ktorý som mala, skončil podobne rýchlo. Dala som sa dokopy s chlapom, ktorý sa mi páčil, fyzicky ma priťahoval, ale postupne som zistila, že si vôbec nerozumieme.

Tretí vzťah trval takmer tri roky, ale stále som nevyriešila tú najpodstatnejšiu vec. SEBA.

Keď som sa dostala k tvojej knihe Žena snov a Klubu Žien snov, začala som na sebe meniť veci nielen povrchne a vedome, ale dovolila som si ísť skutočne do hĺbky, začala som riešiť svojich démonov z minulosti a správne som sa nastavila.”

 

Nastala zmena o 180 stupňov

Dnes som konečne sebavedomá a mám nastavenú svoju hodnotu veľmi vysoko. Prestala som sa stretávať s toxickými ľuďmi ako chlapmi, tak aj kamarátkami. Mám už jasne definovanú predstavu, čo chcem. Nemám už strach z toho, čo so mnou bude a neriešim budúcnosť, žijem teraz, v prítomnosti a užívam si to.

Konečne som šťastná aj sama, aj keď momentálne nemám partnera. Vytratil sa zo mňa ten pocit, že sa zobúdzam a zaspávam sama a nikto vedľa mňa nie je. Áno, túžim po vzťahu, ale ten pocit samoty a osamelosti už necítim.

A presne toto zo mňa chlapi cítia, že ich ku šťastiu nepotrebujem a nevyžaruje zo mňa zúfalstvo. Dnes už viem, že presne toto vie človeka odradiť. Sama som sa stretla s podobne zúfalými chlapmi a hneď na stretnutí som vnímala a vedela, že ten by pre pár dní vzťahu so ženou položil aj život.

Upravila som si môj profil, popridávala kvalitné fotky podľa tvojich odporúčaní a začala som sa odlišovať od 99 % žien, ktoré bojujú o pozornosť tých najlepších chlapov.

Úplne som vyradila zo schránky správ aj osobného života tých priemerných a podpriemerných, o ktorých som nemala nikdy záujem a nepáčili sa mi.

Nemám teraz síce veľa správ a milióny obdivovateľov, no podstatné je, že filtrom prešli chlapi, ktorí sa najviac približujú predstave toho, čo ja chcem.”

 

Získaj knihu Šťastná vo vzťahu TERAZ!

V knihe ti prezradím 3 kroky, ako byť šťastná vo vzťahu s vysnívaným partnerom.

  • Už viac nebudeš priťahovať tých nesprávnych chlapov a neisto sa dookola motať v neperspektívnych vzťahoch
  • Nebudeš viac nespokojná vo vzťahu s chlapom, s ktorým si sa rozhodla byť a budeš si vedieť presadiť svoje
  • Už žiadne sklamania, pošliapané sebavedomie a zbytočné rozchody.

Podám ti to takým zrozumiteľným jazykom, že po dočítaní knihy budeš automaticky vnútorne nastavená na myšlienku “šťastná vo vzťahu s vysnívaným partnerom” a už sa nikdy neuspokojíš s ničím horším. Či už aktuálne vo vzťahu si alebo na toho svojho partnera ešte len čakáš.

Som si istý, že nechceš nechávať svoj ľúbostný život náhode či osudu a chceš mať nad ním 100 % kontrolu.

Ak to chceš vedieť…

Klikni sem a získaj knihu Šťastná vo vzťahu TERAZ »

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *