Ako som sa rozhodol napísať knihu Žena snov

„Wau, to je aké super! A niečo pre ženy nemáš?“ spýtala sa ma skupinka tridsiatničiek, keď som im pred niekoľkými rokmi na jednom seminári v rámci cvičenia povedal, kto som a čomu sa venujem.

Popravde, takto začínal takmer každý rozhovor so ženami za posledných osem rokov, keď prišlo na to, čo robím. Moderátorky, ktoré so mnou robili rozhovory, bežné ženy na párty či networkingových akciách, alebo hoci aj neznáme ženy na internete, ktoré zachytili moje videá pre chlapov, sršali zvedavosťou.

„Ty si ako ten Hitch v tom filme,“ chichotali sa a neskrývali nadšenie, že sa niekto tejto téme u nás konečne venuje. Hej, pokojne môžem byť pre teba biely Hitch, aj keď, nalejme si čistého, na Willa Smitha a jeho šarm sa ešte nechytám. Zatiaľ!

Posledných osem rokov som pomáhal chlapom, aby mali väčšie úspechy so ženami a počul som stovky príbehov, vďaka ktorým som mal možnosť hlbšie nahliadnuť do chlapskej mysle, aké ženy chcú na s.e.x. či do vzťahu, aké nechcú vôbec a ako ohľadom vás myslia.

Mojimi knihami, kurzami, seminármi či konzultáciami prešli za posledné roky tisíce chlapov, ktorým som pomohol stať sa lepšími, schopnejšími a hodnotnejšími, vďaka čomu získali život a ženy, po ktorých už dlho túžili.

A do toho sa ma ženy stále pýtali otázku: „A niečo pre nás nemáš?“

Nemal som. Nebol som na to pripravený. Nebol ten správny čas. Ale už som dozrel.

Vieš, mojím cieľom je prinášať ženám lepšie zážitky s mužmi.

 

Musím sa ti s niečim priznať

Nechtiac som vytvoril aj „monštrá“, chlapov bez zásad a morálky, ktorým som dal do rúk obrovskú moc, na ktorú neboli pripravení a začali si kompenzovať to, že im bolo v minulosti od rodičov, žien, či spoločnosti ublížené.

To je ako s peniazmi. Vraví sa, že peniaze kazia charakter. Peniaze ho však iba odhaľujú. A umocňujú. Kto bol kretén bez peňazí, bude ešte väčší kretén s nimi. No a kto bol hajzlík bez mojich rád, stal sa ešte väčší hajzlík vďaka nim.

Rozhodol som sa preto, že sa postavím na tvoju stranu a pomôžem ti.

Ukážem ti, ako na to. Uvedomil som si, že keď pomôžem ženám, zároveň tým nepriamo pomôžem aj chlapom. Pretože ak bude po svete chodiť viac „Žien snov“, ako ich ja nazývam, chlapi budú musieť zdvihnúť latku a stať sa lepšími, aby ich boli hodní, aby ste ich vy chceli. Výhra pre obe strany, mám pravdu?

Takto vznikol nápad napísať knihu aj pre vás, Ženy snov. 🙂

O pár týždňov neskôr…

A tu ju už konečne držím vo svojich rukách. 🙂

 

Kniha Žena snov NIE JE pre každú ženu

Je to síce kniha o vzťahoch medzi mužmi a ženami, ale v skutočnosti je niečím oveľa viac. Je to tvoja osobná „biblia“, ktorá bude mať svoje miesto na tvojom nočnom stolíku, a aj keď sa neustálym používaním rozpadne a už nebude taká pekná ako na začiatku, verím, že myšlienky v nej budú nadčasové a knihu kľudne posunieš aj svojej dcére, keď bude jej čas.

Kniha Žena snov JE pre teba, ak si chceš pritiahnuť a udržať si pozornosť a záujem vysokohodnotného chlapa. Teda ambiciózneho, dominantného, so sebaúctou, vodcovskými schopnosťami, súcitom, ktorý si ctí záväzok, má vysoké nároky na seba, má svoje zásady, vie, čo chce, hovorí veci narovinu, rozumie benefitom vzťahu, je mužný, má charizmu a bude ťa vedieť ochrániť a zabezpečiť.

No a tvojím cieľom je získať a rozvíjať láskyplný vzťah, ktorý bude viesť k manželstvu s takýmto chlapom, pre ktorého budeš ty Ženou snov.

Knihu Ženu snov som napísal s úprimným záujmom o tvoj ľúbostný život. Chcem, aby si uspela. Čím bude viac spokojných a šťastných žien, tým lepšie pre nás všetkých. Keď budú ženy spokojnejšie a sebavedomejšie, vydržia aj naše vzťahy. Viac rodín bude pokope, deti budú vyrastať v príkladnej rodine plnej lásky.

Mojím cieľom je nasmerovať ťa, ako skutočne chlapi ohľadom žien, randenia a vzťahov s nimi myslia.

Si pripravená stať sa Ženou snov? 🙂

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *