Čo všetko nájdeš v knihe Žena snov a v čom ti pomôže?

Vieš si predstaviť, že by si dokázala ukončiť neperespektívny vzťah s chlapom, mala si sa konečne rada, verila si si a bola si spokojnejšou a šťastnejšou s chlapom či bez neho?

Vieš si predstaviť, že by si dokázala chlapa zaujať už na pohľad a bola si ty tou, ktorú chlap chce nie len na sex, ale aj do vzťahu a žiadnu inú mimo teba už nepotreboval?

Vieš si predstaviť, že by viac chlapi od teba neutekali, nebáli sa ťa a bola si pre chlapov, ktorých stretneš a budeš s nimi randiť či budeš s nimi vo vzťahu neustále výzvou a oni sa budú snažiť o teba? 

A vieš si predstaviť, že už viac nebudeš do svojho života priťahovať zúfalcov, chudákov, klamárov či “psychopatov”, ktorí iba márnia tvoj drahocenný čas, ale staneš sa vysokohodnotnou ženou a pritiahneš si presne ten typ chlapa, o ktorého máš TY záujem a ktorého si zaslúžiš.

 

Musíš poznať PRAVDU

Ak aj ty chceš byť neodolateľnou pre svojho vysnívaného chlapa, potom POTREBUJEŠ knihu Žena snov.

Či si ešte len hľadáš vzťah a máš pocit, že tebe nie je súdené si nájsť skvelého chlapa a udržať jeho pozornosť, alebo už v nejakom vzťahu s chlapom si, ale nie je to to pravé orechové a iskra z vášho vzťahu postupne vyprchala, potrebuješ poznať PRAVDU.

Ženy v zrelom veku, slobodné mamičky, študentky a každá jedna žena medzi tým si zaslúži poznať lži, ktorým doteraz ohľadom randenia a vzťahov s chlapmi verila a ako to v skutočnosti je.

Napísal som knihu Žena snov, pretože som na tvojej strane…

Nezáleží na tom, či si doteraz nemala vzťah, mala si niekoľko vzťahov, no aktuálne si sama, alebo si aktuálne vo vzťahu.

Všetko, čo som sa za posledných 8 rokov naučil na mojej ceste, kde som pomohol viac ako 10.000 mužom a ženám byť neodolateľnejšími pre svojho vysnívaného partnera, som spracoval do knihy Žena snov v podobe jednoduchých a časom overených tajomstiev, ktoré FUNGUJÚ.

 

O čom je kniha Žena snov?

Som rád, že sa pýtaš. 🙂 Je to skvelá otázka a úplne prirodzená!

V knihe Žena snov najprv vybudujeme tvoje pevné základy. V prvej časti tejto knihy sa sústredíme na to, aby sme reštartovali tvoj aktuálny stav, dostali ťa z tej “pekelnej” situácie menom „nevydarené vzťahy“, nakopli tvoje sebavedomie a spravili ťa spokojnou s naplneným životom aj mimo chlapa. Čo na to povieš?

V druhej časti knihy sa zrodí nová Žena snov. Staneš sa magnetom pre chlapov už na pohľad, budeš ženou 3v1 (detaily sa dozvieš v kapitole sedem) a všetkým, čo kedy chlap bude potrebovať a objavíš svoju hodnotu. Môže byť?

Ale tým neskončíme a v tretej časti knihy nastavíme nové pravidlá hry. Dáš chlapovi priestor byť pri tebe chlapom, aby sa o teba mohol snažiť. No a na záver si vytvoríš svoje hranice a zásady, a budeš pre chlapa nonstop výzvou, aby si nestrácala jeho záujem a on sa o teba snažil.

 

Chlap radí ženám, ako byť Ženou snov?

Aj tento veľký pán Suvereno ju už má pre svoju priateľku Klárku! Chlapi robia radosť svojim Ženám snov.
Aj tento veľký pán Suvereno ju už má pre svoju priateľku Klárku! Chlapi robia radosť svojim Ženám snov 🙂

Pravdepodobne, aj tebe napadla otázka, ako môže chlap radiť ženám, ako byť Ženou snov, mám pravdu? Takmer každá žena, s ktorou prichádzam do kontaktu, to buď povie narovinu a spýta sa ma to, alebo si to myslí.

Áno, som chlap a predtým, ako som si vzal moju ženu, som aj ja randil a stretol sa s vyše 200 ženami.

Viem ti presne povedať, prečo som sa chcel s niektorými stretnúť a niektoré som ani neoslovil. Aké ženy sa mi páčili a chcel som ich, a aké vôbec.

S ktorými som chcel mať len sex a nič viac a ktoré som chcel aj do vzťahu. Aké chyby ženy pri mne robili, čím ma odradili a kvôli čomu som stratil postupne záujem a čo naopak robili, že som sa na ne namotal a nemohol som ich dostať z hlavy.

A toto všetko ti ako jediný chlap poviem úplne NAROVINU.

Navyše, o svoje skúsenosti som sa posledných 8 rokov delil v mojich knihách, online kurzoch či na živých seminároch aj s inými chlapmi a počul som tisíce situácií a scenárov, ktoré chlapi ohľadom vás žien riešia a viem ti povedať, ako chlapi myslia.

A ty by si konečne chcela vidieť chlapom do hlavy, že?

No a v neposlednom rade, ženy, ktoré už moje rady z knihy čítali oceňujú najmä fakt, že im radí chlap, z pohľadu chlapa, pretože také niečo tu nemali. Že im dávam narozdiel od iných autorov skutočné a hlavne praktické rady. Navyše im to nakladám narovinu, priamo a bez servítky, čo oceňujú asi najviac.

Priznám sa ti, že túto knihu som nevytvoril sám. V knihe Žena snov sa s tebou podelím o desiatky príkladov a príbehov samotných žien, ktoré na vlastných skúsenostiach popísali, ako im moje koncepty a tajomstvá pomohli byť sebavedomejšími, spokojnejšími, šťastnejšími a zachránili tak aj vzťahy s chlapmi, ktoré boli odsúdené na zánik.

 

Aplikovaním informácií a rád z knihy Žena snov dosiahneš zlepšenie v DESIATICH SMEROCH

1. Dokážeš ukončiť neperspektívny vzťah a vykašľať sa konečne na chlapa, s ktorým to nemá viac zmysel, aby si dala priestor niečomu novému a lepšiemu.

2. Získaš potrebné sebavedomie k tomu, aby si ťa chlapi vážili, mala si sa rada a verila si, že aj ty dokážeš mať v živote po svojom boku úžasného partnera, s ktorým prežiješ dlhý a šťastný život.

3. Staneš sa spokojnejšou a šťastnejšou a vytvoríš si život, ktorý ťa napĺňa a dodáva šťavu a radosť každej jednej bunke tvojho tela – aj mimo chlapa.

4. Budeš vedieť zaujať chlapa už na pohľad a upútaš jeho pozornosť od prvého momentu, ako ťa uvidí.

5. Dozvieš sa, akú ženu vlastne chlapi chcú a aká by si mala byť na začiatku zoznámenia, počas randenia či vo vzťahu, aby mal chlap pri tebe všetko, čo potrebuje a na inú ani nepomyslel.

6. Vybuduješ svoju hodnotu a vytvoríš svoju neodolateľnú „ponuku“, vďaka čomu budeš skvelou partnerkou aj pre tých vysokohodnotných chlapov, o ktorých máš ty záujem.

7. Aj keď si silná žena, naučíš sa, ako dať chlapovi priestor ľúbiť ťa a byť pri tebe chlapom, vďaka čomu už nebudú chlapi utekať za inými (a nie je to tým, že sa ťa boja!).

8. Nastavíš si hranice, pevné zásady a vysoký štandard, vďaka čomu ťa budú chlapi rešpektovať a nedáš zbytočne šancu chlapovi, ktorý za to nestojí, nemyslí to s tebou vážne, či iba hrá s tebou hry.

9. Budeš pre chlapa neustále výzvou, bude ťa dobýjať a bude o teba bojovať, prestaneš byť príliš dostupnou a už nikdy nedáš chlapovi to, čo si sám nezaslúži.

10. A vďaka tomuto všetkému už viac nebudeš do svojho života priťahovať zúfalcov, chudákov, klamárov či psychopatov, ktorí iba márnia tvoj drahocenný čas, ale staneš sa vysokohodnotnou ženou a pritiahneš si presne ten typ chlapa, o ktorého máš TY záujem a ktorého si zaslúžiš.

Si pripravená? Teraz je rad na tebe. Zisti, v čom je to tajomstvo…

 

TOTO mi napísali ženy, ktoré už svoj výtlačok knihy majú

Zuzka mi poslala na knihu Žena snov túto recenziu. Verím, že sa v nej dozvieš opäť o čosi viac, o čom je moja kniha: „Mám pre vás sľúbenú recenziu na knihu Žena snov. Vždy si nechávam pár dní na rozležanie všetkých myšlienok v hlave, pocitov a dojmov v tele, aby som bola čo najobjektívnejšia.

Jednoznačne musím povedať, že je to, to najlepšie čo sa partnerskej oblasti týka, alebo ak chcete mužsko-ženských vzťahov. Myslím si, že veľa z toho čo Michal píše, tak niekde v kútiku duše tušíme, že je tak, no cestou života sme uverili toľkým bulšitom, že dnes, žiaľ, veľa nádherných a inteligentných žien je samých, len preto, že v tom celom tápu.

Takže, aby som viacej nezdržiavala:

– Michal píše úplne otvorene a narovinu, čo nemusí byť vždy príjemné, no na strane druhej povedzme si, s knihou máme určitú intimitu a takto určite zvládneme rozdýchať 🙂

– v niektorých ohľadoch ma Michal vyviedol z omylu, tak napr. hovorí o troch aspektoch, podobách ženy (čo mi vcelku pasuje aj na cyklický manažment na tri obdobia v našom ženskom cykle) a ja som si vždy myslela, že mužom toto na nás vadí, lenže Michal tu ponúka trošku iný pohľad, v správnych pomeroch, je to v pohode

– vyvracia aj jeden z veľkých mýtov, že sa muži boja silných žien a samozrejme, hovorí aj o tom ako to teda je a čo s tým 🙂

– veľmi sa mi páči, že je kniha pretkaná reálnymi príbehmi žien, ale aj príbehmi z Michalovho života a tak cez tieto príbehy je možné ľahšie pochopiť, čo hovorí – príbeh si proste jednoduchšie zapamätáme

– je to kniha, ktorá jednoznačne patrí do kategórie živá kniha – teda kniha, ktorá sa nečíta len raz, ale kým všetko neaplikujeme do života, tak sa k nej celkom prirodzene budeme vracať :)“

A toto mi napísala Ivona: “… Som síce ešte stále na začiatku, ale zmeny na sebe sú badateľné už teraz. A vidím to aj na svojom okolí… začínam si priťahovať zrazu do svojho okolia takých ľudí, ako som nastavená ja. Som silnejšia, sebavedomejšia, vážim si viac samu seba a viac si verím. Vďaka tebe Miško som si uvedomila, že práve takúto ženu chlapi v skutočnosti chcú.

Už viem, že za to, čo sa mi doteraz stávalo s chlapmi, som v prvom rade zodpovedná ja sama a oni sú zrkadlom toho, ako som vnímala samu seba. Čo som vyžarovala, to som aj priťahovala. Odpustila som sebe aj tým, čo mi tak veľmi ublížili a prijala som samu seba.”

 

Miška sa o knihe Žena snov vyjadrila takto: „Musím priznať, že kniha Žena snov sa mi nečítala jednoducho, pretože to nie je len obyčajná kniha. Tie silné príbehy žien, ktoré chytia nie jednu ženu za srdce. Kniha je doslova návodom, ako sa stať ženou, po akej nielen muži, ale aj TY sama túžiš. Rozvíjať svoju osobnosť, stanoviť si pevné hranice a zásady, to pochopenie, že všetko máš vo svojich rukách len ty a len ty si zodpovedná za to, s akým mužom a či bude tvoj život nádhernou rozprávkou. :)“

 

Megi povedala nasledovné: „Michal, po dočítaní knihy Žena snov mi po rozume behá dookola jedno slovo – BRILANTNÉ! Čítala som už množstvo zahraničných kníh na túto tému, ale ty si ju uchopil a spracoval naozaj originálne. Osobne by som vyzdvihla skutočnosť, že si neberieš servítky pred ústa a na rovinu ženám hovoríš to, čo si chlapi myslia a prečo (ne)robia mnohé veci, ktoré my ženy nedokážeme pochopiť. Na rozdiel od iných autorov, ty dávaš skutočné a hlavne praktické rady, ktoré ženám pomáhajú byť Ženou snov.“

Som veľmi rád, že mi ženy samé píšu, ako sa im kniha páči a čo si o nej myslia. Aj Evka mi napísala svoj názor: Miško, tvoju knihu by mali čítať na nedeľných omšiach. Verím tomu, že by tak boli vzťahy medzi pármi kvalitnejšie a trvácnejšie, a zachránili by tak niekoľko rodín či vzťahov. Toto by mali dievčatám čítať a vychovávať tak ženy už odmalička, a nie podľa zaužívaných ľúbivých rečičiek, ktoré aj tak nefungujú… Pamätám si, že keď som mala asi 15, dostala som od našich na narodeniny knihu Spoznaj svoje telo, čo mi bolo na prd, lebo všetko z toho som už vedela. Kiež by som vtedy dostala do rúk tvoju knihu. Nevadí, lepšie neskoro ako nikdy… Dnes už viem, ktorú knihu dám na 15. narodeniny mojej dcére ja. :)”

 

Ak som ťa “nepresvedčil” ja či ženy, ktoré už svoju knihu majú, tak možno kniha Žena snov nie je pre teba.

Ak sa nezaujímaš o chlapa, ktorý má vysoké štandardy na seba a na teba, ak nechceš vážny vzťah so silným mužom, pri ktorom sa budeš môcť cítiť ako žena, potom táto kniha nebude pre teba.

Ak ti stačí iba upriamovať pozornosť chlapov osobne či na sociálnych sieťach na svoje telo a vonkajšiu krásu, chceš si iba užívať, priťahovať jednorázovky, baličov či chlapov po štyridsiatke v kríze stredného veku, pre ktorých je záväzok iba ďalšou nadávkou, potom táto kniha nebude pre teba.

Aby si si pritiahla a získala pozornosť vysokohodnotného chlapa, budeš potrebovať upraviť svoj prístup. Komunikovať, že si zaslúžiš bezpodmienečnú lásku od skvelého chlapa, pre ktorého budeš neodolateľná.

A jediný spôsob, ako to dosiahneš je, že sa vyhneš najbežnejším chybám, ktoré zo žien robia zúfalé, tuctové a nepripravené ženy pre vážny záväzok.

Takže, ak chceš vzťah s vysokohodnotným chlapom a nechceš byť iba prestupnou stanicou, chvíľkovou zábavou, kamarátkou s benefitmi či aby ťa bral ako samozrejmosť, potom si zabezpeč knihu Žena snov.

 

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  2 Comments

 1. Matej Baninec
  7. júna 2020
  Odpovedať

  Takže z tejto knihy to skúšajú všetky ženy na chlapov už dlhšie pozorujem nie len na mňe ale aj na mojom známom že ženy robia to isté a skúšajú tie isté praktiky…..keď chcú dostať muža….. Takže normálna baba sa už hľadá fakt ťažko lebo skoro každá druhá čítala túto knihu chová sa podľa nej… A chlap iba hľadá hľadá a nemôže nájsť tu s ktorou by mohli zažiť niečo úprimné a spoznať sa ako do dvaja ľudia bez postranných zámerov a bez zmeny osobnosti aby si niečo dokázal a mala pocit že nemusím nič robiť a dokáže behom jednej noci zmotať každého ktorého chce a dostane všetko čo chce…..za nič.za pár dotykov,narážok a fotku polonahej v telefóne…… Vďaka tejto knihe ženy nie sú ženami ale sú namaľované s pretvárkou a s veľkým výstrihom…. A pod tento komentár sa nehanbím podpísať vlastným menom Matej Baninec

 2. Michal Kopecký
  2. júla 2020
  Odpovedať

  Teší ma Matej! 🙂 Z tvojho komentára som vyrozumel, že si knihu nečítal, pretože nič z toho, čo opisuješ, v knihe nenájdu. Skôr ich pred týmito praktikami vystríham.

  P.S. Priateľská rada do budúcna. Predtým, ako začneš za svoje neúspechy so ženami obviňovať mňa, knihu či ženy, skús sa pozrieť najprv na to, prečo sa ti s nimi nedarí. Tak, ako opisujem v knihe Aj ja som CHLAP 2.0, keď zmeníš seba, zmeníš aj tvoje výsledky so ženami. Držím palce!

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *