Prečo priťahuješ tých nesprávnych chlapov?

Povedala si si niekedy takéto niečo?

• Verím si.
• Som spokojná, vyžarujem pozitívnu energiu, som plná radosti.
• Som na seba hrdá. Dokážem všetko, čo si zaumienim.
• Som šťastná aj nezadaná a užívam si každý jeden deň, robím veci, ktoré ma bavia.
• Vážim si samú seba, pristupujem k sebe vždy s rešpektom.
• Záleží mi na sebe a mám sa rada. Milujem sa.

Nie? Tak to sa bude musieť zmeniť.

 

Možno si povieš, že veď ty si také niečo už hovoríš

„Nechcem byť viac sama.“ alebo „Nechcem sa viac sklamať.“ Lenže to, na čo sa tvoja myseľ sústredí, je „samota“ a „sklamanie“.

Tvoja myseľ nepozná zápor či negatívne tvrdenie typu „nechcem“. Funguje v obrazoch.

Nebojuj proti samote, bojuj za hojnosť. Nesústreď sa na to – nebyť sklamaná, sústreď sa na to – byť šťastná.

Predstav si to ako sadenie semienok. Čo zaseješ, to ti vyrastie.

Keď zaseješ bodliak, budeš ho pravidelne polievať a starať sa oň, čo ti vyrastie? Nevyrastie ti z nej jabloň ani kukurica. Vyrastie bodliak, že?

Keď naopak zaseješ tulipány, budeš sa o ne príkladne starať, chrániť ich, polievať, budú mať dostatok slnka a tepla, čo z nich po čase vyrastie? Áno, budú to tulipány.

Je iba na tebe, čo do pôdy v podobe tvojej mysle zaseješ. A o čo sa budeš následne starať.

Musíš si uvedomiť, že nie je možné, aby si sadením bodliakov potom plakala nad úrodou, že sa ti z nich nestali tulipány, keď si preto vlastne ty nič nespravila.

Ak chceš vedieť o čom rozprávam, tak si pozri hneď teraz toto video. 🙂

 

Čo sa vlastne deje?

Deje sa to, že narážaš neustále na rôznych debilov. Poviem to tak, ako to je. Debilov, kreténov, idiotov, klamárov a rôznych agresorov, podvodníkov, násilníkov. Chlapov neschopných, nudných, nezaujímavých.

Dosaď si do toho svojich chlapov, ktorých neustále do svojho života, pravdepodobne, v tomto momente priťahuješ. Čiže, toto sú tie bodliaky.

A ty si následne potom povieš: “Ja na to kašlem. Nie sú tu normálni chlapi, aj tak sú všetci rovnakí.”

 

Lenže je to skutočne tak?

Áno, je to pohodlné povedať, že: “Všetci chlapi sú rovnakí. Dnes už gentlemani vymreli. Dnes už poriadneho chlapa nenájdem. Všetci poriadni sú, buď gejovia alebo zadaní alebo neviem, kde ich mám hľadať.”

Áno, je to pohodlné na zbavenie sa zodpovednosti a ospravedlňuješ si tým prakticky to, že sa ti s týmito chlapmi nedarí a ešte stále nemáš lásku svojho života či máš 20, 30 alebo 40 rokov, to je úplne jedno.

Ja sa ti ani nečudujem, že máš takýto názor, keď si si prešla niekoľkými neúspešnými vzťahmi alebo si zakaždým narazila na chlapov, ktorí ťa chceli len využiť, oklamať a chceli ťa len na sex.

Alebo sa z nich vykľuli psychopati. Vieš, oni už takí boli aj predtým, ale ty si si ich pritiahla a nevšimla si si to na začiatku.

Podľa všetkého si spoznávala chlapov na tých istých miestach a dovoľovala si im, aby si vyberali oni miesto teba. Miesto toho, aby si si vyberala ty ich.

Takže tým pádom, budem k tebe úprimný. Budem sa s tebou baviť na rovinu. Ono to nie je iba chlapmi, že tí chlapi sú takí a iní nie sú.

Ono to je tým, že ty si ich priťahuješ. Svojím nastavením, myslením a správaním. Dookola a dookola, stále tých istých chlapov.

Je to tým, že máš určité vzorce myslenia, ktoré priťahujú práve týchto chlapov. Predstav si to ako vysielač na určitej frekvencii. Predstav si to, že máš nejaký maják či vysielač, ktorý priťahuje k sebe určité vlny – určitý typ chlapov.

Je len na tebe, aké myšlienky budeš vysielať, aby si priťahovala od dnešného dňa tých správnych chlapov pre seba.

Čím viac si budeš opakovať pozitívne myšlienky, vizualizovať si ich a budeš ich preciťovať, tým skôr sa obsah týchto slov stane tvojou novou realitou.

Krôčik po krôčiku. Nauč sa chodiť predtým, ako budeš bežať. Aby si nabrala istotu. Nečakaj žiadne zázraky cez noc. Zázračná pilulka neexistuje.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

    1 Comment

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *