Chceš mať ihneď vyššie sebavedomie?

Prezradím ti jednu jednoduchú vec, ktorá ti ihneď pomôže zvýšiť tvoje sebavedomie, akoby lusknutím prstov.

Chceš to vedieť?

Prečítaj si článok alebo si pozri video hneď teraz až do konca a dozvieš sa to.
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Ako je na tom tvoje sebavedomie?

Ženy (ako aj chlapi) sú v tomto expertkami a veci, ktoré sa im v minulosti udiali, tak si myslia, že na základe nich by mali mať nízke sebavedomie.

Ste krehké a zraniteľné. A či už je to nejaký blbec chlap, ktorý sa vám snaží znížiť sebavedomie alebo matka, otec, rodina, výchova, spoločnosť, tak nanešťastie, sa im to častokrát podarí.

Potom si neveríš, myslíš si, že nie si vhodná a prechádzaš životom s nízkym sebavedomím, s obavami a strachom.

Dovoľ mi povedať ti, že ty si už v tomto momente úspešná.

Máš za sebou neskutočné úspechy a tým prvým bolo práve to, že si tá víťazná spermia, ktorá porazila milióny ostatných, dostala sa do vajíčka a vznikla si, samozrejme, TY.

 

Aké sú tvoje ďalšie úspechy?

Narodila si sa, žiješ v tomto momente, si zdravá, pozeráš toto video. Máš prístup k technológiám ako je napríklad YouTube video, čo niektorí ľudia nemajú.

Ďalšie úspechy, ktoré si možno dosiahla sú, že máš maturitu, máš nejaký titul, máš perfektnú prácu, máš strechu nad hlavou, máš vlastné auto. Alebo už len to, že ťa chalan, ktorého si v minulosti chcela, pozval von alebo si mala prvý bozk, prvý sex, prvý vzťah.

Toto všetko sú úspechy, na ktoré ale častokrát zabúdame.

Sústredíme sa na veci, ktoré nemáme a ktoré by sme chceli mať. Sústredíme sa na niečo v budúcnosti, na sny či ciele. Na toto zameriavame svoju pozornosť a potom máme strach a obavy, že čo sa stane niekedy v budúcnosti.

Taktiež sa pozeráme do minulosti na veci, ktoré nám ublížili.

Uvedom si, že na to, čo sústredíme svoju pozornosť, tak to živíme.

Predstav si to ako dva ohne. Kde jeden oheň je tvoj strach, tvoja neistota, tvoje nízke sebavedomie a druhý oheň je tvoje sebavedomie, tvoja hodnota tvoja príťažlivosť, sebadôvera.

Samozrejme, tomu čomu dávaš pozornosť, tak do toho nalievaš palivo. Čiže, keď budeš nalievať palivo do strachu, nízkeho sebavedomia, tak čo budeš mať?

Samozrejme, budeš mať nízke sebavedomie, strach a nebudeš sa cítiť niečoho hodná. Ale keď budeš dávať pozornosť na oheň toho sebavedomia, sebadôvery, hodnoty, tak samozrejme, toto budeš dostávať.

 

Toto je to, čo ti chcem dať v tomto článku

Zameriavaj svoju pozornosť na niečo iné pozornosť, ako si zameriavala doteraz. Možno si v minulosti alebo aktuálne máš nejakú nástenku s motivačnými citátmi – čiže myšlienky ďalších múdrych ľudí, ktorí niečo povedali a mali by ťa motivovať a zvýšiť ti sebavedomie.

Alebo máš nejakú nástenku vecí, ktoré by si chcela mať: zdravie, šťastie, úspech, kabelky, autá, domy, zámky a niečo podobné. Ale to sú opäť veci v budúcnosti, alebo niečo mimo teba, čo nemáš odžité, čo ti nemá, akým spôsobom dodávať sebavedomie.

Viem to, pretože tiež som v minulosti takéto veci mal a nijakým spôsobom som s tým, nieže nebol stotožnený, ale nedávalo mi to tú spätnú väzbu a tú emóciu, že áno, za niečím sa ženiem, mám z toho vyššie sebavedomie už v tomto momente.

To čo ti chcem v tomto článku odovzdať a odhaliť je práve to, čo mám vo videu za sebou. Je to moja nástenku. Venoval som asi sedem hodín tomu, aby som dal dokopy úspechy z mojej minulosti, ktoré sú základnými piliermi môjho sebavedomia.

Pochopil som, že keď som sa na tie veci pozeral, keď som ich strihal, keď som si ich vyberal a umiestňoval som si ich, tak som mal neskutočný pocit šťastia, eufórie, nadšenia a bol som dojatý z toho, že čo sa mi všetko podarilo.

 

Občas sa treba zastaviť

Stále sa naháňam dopredu za vecami, ale občas sa treba zastaviť a pozrieť na to, čo máš za sebou. Nedávam sem túto nástenku, aby som sa nejakým spôsobom vystatoval, alebo machroval, že čo tu ja všetko mám.

Chcem, aby to bola pre teba inšpirácia, že čo môžeš na svoju nástenku úspechu dať ty.

Môžeš tam dať napríklad, čo sa ti podarilo – že máš nejaký titul, že si bola niekde na dovolenke, že si si kúpila auto alebo si bola niekde pozvaná na prednášku, alebo prednášať, alebo niečo, čo sa tebe v minulosti podarilo a ty to pokladáš za úspech.

Odporúčam ti takéto niečo spraviť, pretože sama na svojej vlastnej koži ucítiš to neskutočné sebavedomie, ktoré budeš mať v tom okamžiku, ako budeš sústreďovať pozornosť na tie veci, ktoré stoja za tvojimi úspechmi v minulosti.

Toto budú tvoje základy sebavedomia. A keď vojde do tvojho života nejaký chlap alebo nejaká iná osoba, ktorá ti bude chcieť znížiť tvoje sebavedomie, tak ty si ho už nedáš, lebo vieš, že si hodnotná osoba.

Si sebavedomá osoba, ktorá má niečo za sebou, má nejaké skúsenosti, má nejaké výsledky a druhí ti nebudú hovoriť, že máš nízke sebavedomie, alebo že si niečo nezaslúžiš, alebo nie si niečoho hodná. Lebo ty sama dobre vieš na základe svojich skúseností, že máš za sebou niečo, na čom stojí tvoje zdravé  sebavedomie.

 

Čo k tomu potrebuješ, aby si takéto niečo vytvorila?

Stačí ti obyčajná nástenka (môže byť korková alebo akákoľvek iná), ideálne farebnú tlačiareň a tvoju fantáziu, aby si to celé dokázala vyskladať. No a pozrieť si svoje fotky alebo dať si dokopy myšlienky, čo by mohlo byť tvojimi úspechmi v minulosti, ktoré budeš mať neustále na očiach takýmto spôsobom, ako mám ja vo svojej pracovni.

Čo bude teba neustále motivovať k tomu, že si už teraz sebavedomá osoba a toto ti okamžite pomôže zvýšiť tvoje sebavedomie.

Nemusíš hľadať druhých ľudí, tipy, triky, techniky, taktiky, ktoré ti ho pomôžu zvýšiť. Pretože ty už sebavedomá si, len sa potrebuješ prestať podkopávať zbytočnými budúcimi cieľmi, alebo motivačnými citátmi, alebo niečím, čo ti naozaj v skutočnosti nepomáha k tomu, aby si bola už teraz sebavedomá.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *