Nedaj mu všetko HNEĎ

Prezradím ti, prečo by si v žiadnom prípade nemala dať chlapovi všetko hneď, ak teda nechceš, aby o teba stratil záujem.

Pozri si video hneď teraz:
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Stalo sa to aj tebe?

Možno sa to stalo v minulosti už aj tebe, že chlap o teba stratil záujem, aj keď ho pôvodne mal, aj keď bolo všetko v poriadku, písali ste si, bavili ste sa, stretávali ste sa, vyvolávali ste si, mali ste spolu sex a on zrazu ako keby si neexistovala. Našiel si inú, už sa o teba tak nezaujíma ako v minulosti.

Prečo sa to stalo?

Ten najčastejší dôvod je, že ťa má prečítanú. Že si mu dala všetko hneď. Už nie si pre neho žiadnym prekvapením a nemá sa čo o tebe ďalšie dozvedieť. Nemá sa kam pri tebe posunúť a neposúvaš ho k tomu, aby bol pri tebe lepším chlapom a aby ťa neustále dobýval.

Získal u teba všetko hneď. A to nemusí byť len sex. To môžu byť aj informácie o tebe. To môžu byť veci, ktoré ste spolu riešili a dostali ste sa do momentu, že sa nemáte kam spolu posúvať.

 

Je to ako s bonboniérou

Vyberieš si jeden kúsok, ochutnáš ho a potom ti tú bonboniéru zoberiem. A ty už rozmýšľaš, že: “To bolo perfektné. Ešte by som si dala kúsok.”

Rozmýšľaš nad tou bonboniérou. Ale keby ti dám túto bonboniéru a ty ju celú spráskaš, tak ti bude zle a nechceš bonboniéru najbližšie obdobie ani vidieť. Máš jej plné brucho a nechceš ju.

Tak isto ako s chlapmi. Keď ho zahrnieš informáciami o sebe. Nemá sa o tebe, čo dozvedieť, nie je tam už žiadne tajomstvo. Alebo si mu dala sex príliš skoro a nemá už čo ďalej pri tebe získavať.

Tak isto, keď zdieľaš o sebe všetko na Facebooku, samé fotky alebo veľa informácií na sociálnych sieťach či na zoznamkách. Tak ten chlap sa nemá o tebe čo ďalej dozvedieť. Na stretnutí sa príliš dlho bavíte (hodiny), ako keby ste sa poznali celý život. Vyvolávate si spolu hodinu a vypisujete si každý jeden deň.

Potom je chlap zahltený, ako keby zjedol celú bonboniéru a už mu to nechutí, chce ochutnať nejaké keksíky alebo niečo iné.

 

Toto ti odporúčam

Potrebuješ mu to dávkovať postupne. V tomto platí, že v najlepšom treba prestať.

Keď si napríklad píšeš s chlapom a je to perfektné, tak mu neodpíš. Choď sa venovať niečomu inému, choď sa venovať kamoške alebo inému chlapovi.

Môžeš mu napísať: “Vieš čo, musím ísť. Ahoj, prajem ti pekný deň.” A rozlúč sa s ním. Čiže nejakým spôsobom to sekni.

Alebo keď ste už spolu na stretnutí – áno, máš voľný celý večer, ale po hodine či hodine aj pol sa s ním rozlúčiš, že máš ešte niečo iné.

To nemusí znamenať, že nemáš o neho záujem. Ale proste to sekneš, pretože vieš, že na základe toho bude mať o teba ešte väčší záujem, ako mal predtým.

Takisto tvoj Instagram, tvoj Facebook, tvoje sociálne siete a zoznamky – neuverejňuj tam milión fotiek. Neuverejňuj tam milión informácií o sebe.

Nech sa to dozvie chlap postupne a nech je tam stále niečo, čo je nevypovedané, čo pred ním (ako keby) skrývaš, čo je len tvoje a nedozvie sa to o tebe. Dávkuj mu to postupne.

 

Poviem ti príklad

To mi pripomína stretnutie s jednou kočkou, s ktorou sme boli na prvom stretnutí a všetko nasvedčovalo tomu, že by malo prísť k sexu a ja som to celé tak dizajnoval. Lenže ja som túto informáciu mal dávnejšie a uvedomoval som si, že nemôžem jej dať všetko hneď, alebo respektíve, všetko hneď od nej získať, pretože potom ma nebude baviť.

Stála za to, aby som ju spoznával ďalej a nechcel som to týmto pokaziť. Vedel som, že ona by bola schopná prekročiť prah, mať sex na prvom stretnutí so mnou. Lenže ja som ju obliekol a povedal som jej, že ideme domov.

Ona bola ešte 5 minút z toho vystresovaná a vyhúkaná, že čo som si to dovolil spraviť – odmietnuť ju.

V prvom momente mala negatívne emócie, ale potom keď som sa s ňou rozlúčil, ešte stále na mňa divne pozerala, že či som si to nerozmyslel. Tak potom mi napísala, že som bol prvý chlap, ktorý také niečo spravil a ktorý si dokázal odoprieť momentálnu rozkoš a chcela ma na základe toho ešte viac.

Ty túto informáciu a túto vedomosť môžeš zobrať a využiť vo svoj prospech, aby mal chlap stále, čo na tebe objavovať. Aby si stále bola tajomná, aby mal chuť ťa spoznávať, mal chuť ochutnať ďalší kúsok bonboniéry a vyskladať celú skladačku. 🙂

 

Zhrniem ti to

Chlap nemôže mať všetky dieliky tvojho puzzle nakope, aby tam bolo stále niečo, čo môže objavovať, aby si ho stále zaujímala.

Takže mu nedaj sex hneď. Nedaj mu všetky informácie o sebe, nevyvolávaj si s ním hodiny. Nebuď s ním hodiny na stretnutí. Nevypisuj si s ním každý deň, aby mal stále čo v tebe objavovať, aby si stále bola pre neho niečím tajomná a neznáma.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

  1 Comment

 1. Juraj Kalus Delviar
  19. novembra 2017
  Odpovedať

  Miško, prepáč, toto je absolútny nezmysel… Na ženy to zrejme funguje, keď sa my muži správame takto. Lenže naopak to nefunguje! Ja naozaj nepoznám ani jedného chlapa, ktorý zmýšľa takto. Ty asi áno aj muži z Tvojho tímu, lebo ste nastavení na dobývanie množstva žien. Lenže bežný chlap zmýšľa ináč: ak sa mi dievča páči a CHCEM JU, nikdy sa jej nepresýtim! Neexistuje spôsob, ako by to voči mne prehnala! LÁSKA SA NEDÁVKUJE!
  ŽENÁM: Ak od Vás chlap vyžaduje, aby Vás dostával takto “po častiach”, tak iba preto, že jedného dňa sa Ťa nasýti. Buď to bude hneď – keď mu všetko odhalíš naraz, alebo neskôr – keď sa mu budeš dávkovať.
  NO AK ŤA MUŽ NAOZAJ CHCE, TAK ČÍM VIAC ŤA BUDE POZNAŤ, TÝM MU BUĎEŠ PRIPADAŤ BLIŽŠIA A TÝM PRÁVEŽE VIAC A VIAC ŤA BUDE CHCIEŤ, LEBO UŽ NIEČO MÁTE SPOLOČNÉ!
  Osobne sa dokážem zamilovať len do ženy, ktorá strávi so mnou na rande veľa hodín, ktorá mi veľa o sebe prezradí. S ktorou to rýchlo napreduje. Nie keď sa to vlečie – a keď sa mi dva dni neozve…to automaticky na ňu prestávam myslieť, a nie, že vtedy mi bude vŕtať v hlave. Naopak – budem sa venovať tej, ktorej sa nemusím doprosovať o pozornosť a záujem.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *