Prečo sa ti páčia ZLÍ chlapci?

Čo je na zlých chlapcoch také príťažlivé, že ich nevieš dostať z hlavy a ako to môžeš využiť vo svoj prospech na priťahovanie chlapov, ktorých naopak chceš ty?

Ak to chceš vedieť, tak si pozri toto video až do konca a dozvieš sa to.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Tento rozhovor mi otvoril oči

Pred niekoľkými rokmi ma kamoš pozval do nákupného centra v Nitre, že môžem spraviť rozhovor s niekoľkými mladými babami.

Pripravil som si pre ne otázky a hneď prvá znela: “Akí chlapi alebo aké 3 charakterové črty sa ti na chlapoch najviac páčia? Čo ťa najviac na chlapoch priťahuje?”

Boli to mladé kočky, hostesky, promotérky, ktoré mali od 18 do 25 rokov.

Hovorili mi, že ich priťahuje na chlapoch ich inteligencia, zodpovednosť, to že majú zmysel pre humor, to že sú charizmatickí, sebavedomí…

Asi pri piatej či šiestej žene sa mi nejak nezdali ich odpovede, pretože ja som bol v minulosti ten milý, dobrý, pozorný, zlatý, charizmatický chalan so zmyslom pre humor. Ale na základe toho ma ženy nechceli.

Napadlo mi spýtať sa ich teda protiotázku: “No dobre. Keď takýchto chlapov chceš, ale akých chlapov si mala doteraz?”

Každá jedna sa začala smiať, že úplný opak. Ony mi síce jedno dohovorili, ale v skutočnosti druhé robili.

Ony chceli tých dobrých chlapcov, ale až do vzťahu. Ale naopak ich priťahovali tí zlí chlapci. Nehovorím, že to funguje aj v 50-tke či v 60-tke, tam to už je trochu v inom pomere.

Ale na začiatku, aby ťa chlap vôbec pritiahol a zaujímal, tak potrebuje mať vlastnosti zlých chlapcov, aby si o neho mala záujem. To isté bude platiť o chvíľu aj naopak.

 

Čo sú teda vlastnosti zlých chlapcov?

Nie, nie je to žiadny – alkoholik, gambler, agresor…

Skôr sú to vlastnosti ako sebavedomie. Keď je nedostupný. Keď nemáš celkom istotu, keď je nepredvídateľný, keď je vášnivý, keď je miestami drzý. Podpichuje ťa. Dotýka sa ťa. Nevieš, čo od toho môžeš očakávať.

Toto ťa na tých chlapoch priťahuje. Priťahuje ťa to, čo nemôžeš mať, to niečo, čo je vzdialené od teba a keď ten chlap nie je z teba hotový.

Na druhej strane, ale chceš chlapa, ktorý nie je len totálne hajzlík, ale chceš chlapa, ktorý má aj trochu tých dobrých vlastností a je aj milý, občas pozorný, je aj gentleman, ktorý má zmysel pre humor, nevzbudzuje v tebe len 100 % emócie, ale dáva tam trochu aj tej chlapskej energie, rozumu a logiky.

V tej správnej kombinácii je to pre teba ten ideálny chlap. Pokiaľ je chlap na začiatku “zlý chlapec”, tak ti spôsobuje motýliky v brušku a vlhko v nohavičkách. A jednoducho ho chceš. Lenže je to presne ako s tým zmoknutým mačiatkom.

Pokiaľ má chlap iba vlastnosti “zlého chlapca”, tak s ním neskončíš vo vzťahu. A uvedom si, že takého chlapa nezmeníš.

Áno, takýto chlap ťa šialene priťahuje. Chcela by si s ním mať stále sex a chcela by si o ňom hovoriť svojim kamoškám. Lenže domov ho asi neprivedieš, pretože nemá zrovna všetkých päť pokope a nemá vlastnosti chlapa, ktorý by bol vhodný aj do vzťahu.

 

Tvoj ideálny chlap musí mať správny pomer dobrých a zlých vlastností

Čiže ber chlapa, ktorý je aj zlý chlapec, ale má v sebe aj vlastnosti dobrých chlapcov, ktoré sa budú ukazovať najmä potom neskôr vo vzťahu.

V chlapovi hľadaj aj jednu stranu, ale aj druhú stránku. Toto je presne to, čo môžeš využiť pri chlapoch.

Na jednej strane budeš vedieť, akí chlapi ťa priťahujú a čo by mal mať, aby si s ním chcela niečo riešiť aj viac. Nemôže byť len zlý chlapec, ale musí v sebe mať aj niečo dobré, aby bol vhodný aj do vzťahu.

Na druhej strane, keď to otočíš a nebudeš ty 100 % dobré dievča, pretože povedzme si na rovinu, keď je chlap k tebe 100 % milý, dobrý, pozorný, gentleman, charizmatický, so zmyslom pre humor a ide na teba logikou, tak je fajn partia pre tvoju matku. Ale nie fajn partia pre teba. Vieš, čo tým myslím.

Potrebuje mať v sebe aj nejaké tie vzrušujúce vlastnosti, ktoré ťa dostávajú do varu. Toto isté ty potrebuješ spraviť pri chlapoch. Tiež potrebuješ mať isté sebavedomie, tiež potrebuješ byť miestami nedostupná. Nemôžeš byť stopercentne milá, zlatá, pozorná, zniesť mu aj modré z neba, neustále mať o neho záujem…

 

Toto by si mala robiť TY

Potrebuješ tiež u neho trochu spôsobovať neistotu, byť trochu drzá, podpichovať ho. Primiešať do toho vášeň, sexepíl a chlap bude z teba hotový.

Toto nazývam trojuholník: “dáma”, “děfka=zlé dievča”, “gazdiná”, ktorý som už rozoberal v niektorom z videí na tomto YouTube kanáli a na tomto blogu Žena snov (viac o tom hovorím v mojej knihe Žena snov), ktorý prakticky hovorí o tom, že by si mala mať v sebe aj tú “dámu”, ale aj tú “děfku”, ktorá je vášnivá, ktorá je to zlé dievča, ale aj tú “gazdinú”, ktorá sa dokáže o chlapa postarať aj vo vzťahu.

To, čo s týmto ty spravíš, je, samozrejme, na tebe, ale potom, keď nebudeš chlapov priťahovať, alebo budeš naopak priťahovať len určitý typ chlapov, tak sa zamysli, aký pomer zlých vlastností zlých dievčat a dobrých dievčat, ukazuješ tomu chlapovi, aby ťa nechcel len na sex, ale na druhej strane, aby ťa chcel aj do vzťahu.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *