O čom sa s ním baviť na prvom rande?

V tomto článku a videu ti odhalím, o čom by si sa s chlapom mala ideálne baviť na prvom rande, aby ho to bavilo, aby nemyslel na nič iné, iba na teba, aby sa dobre cítil v tvojej prítomnosti a nechcel zo stretnutia čím skôr odísť.

Cieľom stretnutia je, aby si ho lepšie spoznala a aby si vedela či má zmysel sa s ním opäť stretnúť.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Aké boli tvoje stretnutia s chlapmi?

Pravdepodobne si zažila s chlapmi stretnutia, kde ste sa nemali absolútne o čom rozprávať. Kde ste sa bavili (možno) o škole, o práci, o súrodencoch.

Nebola tam žiadna energia, bolo to nudné a pozerala si na hodinky, kedy sa toho chlapa zbavíš. Odporúčam ti baviť sa s chlapmi o iných témach, ako ste sa doteraz zvykli bavili.

Cieľom stretnutia je, aby si chlapa spoznala hlbšie a zistila si, či bude pre teba vhodný aj do vzťahu.

Podľa toho mu potrebuješ dávať aj rôzne otázky a veci, ktoré potrebuješ o ňom zistiť predtým, ako s ním budeš chcieť niečo riešiť. Cieľom je, aby si sa o ňom dozvedela čo najviac, podľa čoho sa rozhodneš či s ním chceš byť aj opakovane – na druhom, treťom, na piatom stretnutí, alebo s ním chceš riešiť niečo viac.

Cieľom je, aby si ťa zapamätal. Aby rozmýšľal nad tvojimi otázkami. Aby ti neodpovedal nudne, sucho, aby ho to bavilo, aby si s tebou spájal príjemné pocity. Aby si bola iná ako ostatné, s ktorými sa do toho momentu stretol.

 

1. Čo ho baví?

Prvá vec, o ktorej sa môžeš s chlapom na stretnutí baviť je práve to, čo ho baví. Čo ho zaujíma, čo je jeho poslaním. Čo ho vzrušuje v živote robiť.

Dávaj mu otázky typu: “Čo robíš najradšej vo svojom voľnom čase?”

Alebo: “Čo by si chcel robiť, keby si pracovať nemusel v nejakej práci. Čo je tvoja vášeň? Za čím si ideš? Čo je možno tvoje životné poslanie?”

Toto sú otázky vďaka, ktorým sa rozrozpráva, vďaka ktorým bude hovoriť o veciach, ktoré ho bavia, ktoré miluje. Bude sa viac usmievať, bude rozprávať energicky s nadšením a bude mať pri tebe príjemné pocity.

Toto je to, čo chceš dosiahnuť. Chceš, aby mal príjemné pocity, keď rozpráva, o tom čo ho baví a spája si tie pocity s tebou.

 

2. Aké má plány?

Druhá téma, o ktorej sa môžeš s chlapom baviť je práve jeho budúcnosť. Aké má sny, aké má ciele. Čo by rád v živote dosiahol. Kde sa vidí o 5 rokov.

Opäť tým nastolíš tému, kde môže fantazírovať, kde môže snívať, kde ti prezradí (možno) momenty zo svojho života, čo by chcel dosiahnuť a aby si spájal opäť tieto príjemné pocity práve s tebou.

 

3. Bav sa s ním o cestovaní

Tretia skvelá téma, o ktorej sa môžeš s chlapom baviť je cestovanie. Kde všade bol, aké krajiny navštívil,  čo by chcel navštíviť.

Má radšej dovolenku pri mori alebo niekde v horách? Aká bola jeho najgeniálnejšia dovolenka. Kam by sa chcel pozrieť opakovane, alebo či je nejaká exotická krajina, ktorú by chcel navštíviť.

Toto je opäť skvelá téma na stretnutie s chlapom, pri ktorej mu ukážeš, že sa zaujímaš o neho, že sa vieš pýtať dobré otázky a že vieš v ňom vyvolať skvelé pocity, ktoré si bude spájať práve s tebou.

 

4. Hovorte si zábavné historky

Štvrtá téma, ktorú ti odporúčam vytiahnuť alebo navodiť sú rôzne zábavné historky. Spýtaj sa ho, kedy bol naposledy na nejakom naozaj divnom rande s nejakou ženou, alebo čo najzábavnejšie alebo najvtipnejšie sa mu stalo na vysokej škole. Alebo čo pokladá za najvtipnejší zážitok v celom svojom živote.

Pýtaj sa ho otázky, na ktorých sa spoločne zasmejete, kde mu opäť nahodíš príjemné pocity, ktoré si bude spájať s tebou. Cieľom je, aby sa pri tebe nenudil, aby sa bavil, aby ste sa smiali a aby ste sa cítili naozaj skvele.

 

BONUS: Tip, kde nájdeš ďalšie skvelé otázky

Odporúčam ti stiahnuť si aplikáciu “Becomme” (klikni sem), kde som dal dokopy desiatky a desiatky otázok, ktoré sa môžeš pýtať, alebo o ktorých sa môžeš baviť s chlapom na stretnutí.

Sú to rôzne zaujímavé otázky, ktoré navodia perfektné témy, o ktorých sa môžete desiatky minút a možno aj hodiny.

Buď si tieto otázky zapamätáš, pripravíš dopredu a kedykoľvek počas stretnutia ich môžeš vytiahnuť, keď chceš, aby sa tým smerom vaša konverzácia uberala.

Alebo jednoducho vytiahneš mobil a povieš: “Aha, tu je fajná appka, ktorú som našla. Sú tu rôzne otázky, ak chceš, môžeme si ich dať navzájom a uvidíme, čo z toho vznikne.”

Tu je pár otázok, ktoré v aplikácii nájdeš: “Čo je podľa teba najdôležitejšia vec ohľadom žien, ktorú chlapi nevedia, či nerozumejú a mali by robiť?”

“Keby bol tvoj dom v plameňoch a ty by si si mohol vziať len tri veci, ktoré by to boli?”

“Za čo míňaš najviac peňazí?”

“Predstav si, že máš dieťa a chceš mu vysvetliť niečo o sexe. Ako by si sa tejto úlohy zhostil?”

“Keby si teraz dostal 10.000 eur, čo by si s nimi urobil?”

Na základe odpovedí na tieto otázky sa o ňom, samozrejme, dozvieš viac. Tieto otázky sú koncipované tak, aby ti aj viac o sebe povedal, aby konverzácia nebola nudná, aby sa chcel s tebou stretnúť opakovane.

 

Zhrniem ti to

Bav sa s ním o jeho koníčkoch a o jeho vášňach. Čo ho baví robiť, čo by chcel dosiahnuť v budúcnosti. Aké sú jeho sny či ciele. Kde bol alebo kam by chcel cestovať. Pobavte sa aj o nejakých vtipných historkách, čo sa vám v živote stalo, aby mal pri konverzácii a na rande s tebou príjemné pocity. A aby si to chcel s tebou zopakovať aj v budúcnosti, aby si tie príjemné pocity spájal práve s tebou.

Možno ešte dôležitejšie ako akákoľvek téma, o ktorej sa budete baviť je, že sa o neho zaujímaš. Že nerozprávaš len o sebe. Že ho dokážeš aj počúvať, že ho vnímaš. Si tam v tom momente prítomná.

Neťukáš do mobilu, nezdvíhaš telefonáty od kamarátok, neprerušuješ ho a neskáčeš mu do reči, keď sa s tebou baví. Sleduješ, keď rozpráva, aká je reč jeho tela. Čo robí so svojimi očami a rukami. Vnímaš ho a pridávaš aj svoje názory, svoje postoje a svoje príbehy do konverzácie a tiež tým niečím ty prispievaš.

Čiže bav sa s chlapom o veciach, o ktorých sa s ním nebavia ostatné ženy a budeš pre neho výnimočná, nezabudnuteľná a bude sa chcieť stretnúť opäť len s tebou. 

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu určite daj like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *