Týmto 5 témam sa na rande radšej vyhni

Prezradím ti 5 tém, ktoré by si za žiadnu cenu nemala s chlapom na prvom rande rozoberať, ak chceš, aby prišlo aj ďalšie stretnutie.

Benjamin Franklin raz povedal geniálnu vec, že: “Nie je dôležité ani tak povedať správnu vec v správny čas, ale ešte dôležitejšie je, nepovedať nesprávnu vec, pokiaľ si v pokušení.”

Pozri si toto video, v ktorom ti prezradím, o čom by si sa ideálne nemala s chlapom na stretnutí baviť, ak to nechceš pokaziť:
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

1. Tvoji bývalí alebo jeho bývalé

Prvou témou, o ktorej by si sa nemala s chlapom baviť, sú tvoji bývalí alebo jeho bývalé.

Určite sa nesťažuj na tvojho bývalého, aký to bol kretén, arogantný sviniar, ktorý si ťa nevážil, ktorý ťa podvádzal a nevyvolávaj pocit, že tam bol nejaký problém.

A určite nevyvolávaj pocit, že ten problém mohol byť v tebe. Pretože pokiaľ ty o ňom hovoríš, pokiaľ sa na neho sťažuješ, alebo pokiaľ o ňom hovoríš, aký bol geniálny v posteli a ako ti to s ním klapalo, tak tento chlap sa s ním bude porovnávať a toto ti tiež neprospieva.

Týmto mu len ukazuješ, tomu chlapovi, s ktorým si práve na rande, že ešte nemáš uzavretého bývalého, je tam tvoja pozornosť a stále sa o neho zaujímaš. Vyhni sa tomu.

Pokiaľ on vytiahne nejaké témy o bývalých, tak ti odporúčam zmeniť tému a zahrať to niekde do “outu”, pretože ste na rande vy dvaja a potrebujete sa baviť o vás dvoch. Ak bude vyťahovať nejaké iné ženy, upriam opäť pozornosť na teba.

 

2. Tvoje nedostatky

Druhá téma, o ktorej by ste sa nemali na rande s chlapom určite baviť, sú akékoľvek tvoje nedostatky.

Pokiaľ máš problém so svojou postavou a budeš na to upozorňovať: “Neviem či si mám dať tieto šaty, lebo v nich mám veľký zadok. Pozri, som v nich pekná? Nemám tam príliš veľký výstrih? Nemám v ňom príliš malé prsia?” Alebo niečo podobné.., tak toto chlapov naozaj nezaujíma.

O tomto sa bav so svojimi kamoškami a neupriamuj jeho pozornosť na tvoje nedostatky, ktoré si ty myslíš, že máš. Pokiaľ je na tom rande s tebou, tak vedz, že sa mu páčiš. Už si pre neho atraktívna a nemusíš si to takýmito drobnosťami pokaziť.

 

3. Negatívne témy

Tretia téma, o ktorej by si sa nemala s chlapom na rande baviť, sú akékoľvek negatívne témy. Napríklad, čo sa deje vo svete – že tam boli nejaké záplavy, že niekto zomrel.

Nehovor mu tiež ani o nejakých rodinných problémoch, o zdravotných problémoch, pretože toto vyvoláva v konverzácii negatívne pocity a negatívne emócie.

Chlap, keď je s tebou, tak sa chce baviť. Nechce plakať, nechce smútiť, nechce byť nahnevaný na celý svet, alebo na to, že bol k tebe život nespravodlivý.

On sa chce baviť a chce si tento pocit preniesť aj k ďalšiemu stretnutiu. Ale pokiaľ budeš vysávať jeho životnú energiu, pokiaľ budeš negatívna, večne sa sťažovať, frflať a niečo kritizovať, tak sa nebude chcieť s tebou znovu stretnúť a veľmi rýchlo sa ťa bude chcieť zbaviť.

 

4. Témy s rozdielnymi názormi

Štvrtá vec, o ktorej by si sa nemala s chlapom na rande baviť, sú veci, na ktoré by si mohla mať iný názor, ako má on. Napríklad politika, šport alebo náboženstvo.

Toto sú témy, kde on môže byť ateista, ty môžeš byť  katolíčka. On môže byť za Slovan, ty môžeš byť za Spartak. On môže byť za Smer, ty môžeš byť za nejakú inú politickú stranu. A potom je konflikt na svete.

My chceme byť s niekým, kto má podobné alebo rovnaké názory, ako máme my, kde môžeme s ním súhlasiť, kde máme spoločné témy. Určite nechceme byť s niekým, s kým bojujeme, s kým sa hádame, s kým argumentujem. S niekým takým sa už nechceme stretávať ďalej.

 

5. Hovoriť IBA o sebe

Piata téma, o ktorej by si sa nemala s chlapom na prvom rande ideálne baviť, si vo väčšine prípadov ty sama. To znamená, aby som to uviedol na pravú mieru. Kedysi som bol na rande s jednou kočkou a už po polhodine som pozeral na hodinky, že kedy už dorozpráva a kedy už budem môcť ísť robiť niečo iné.

Vyše 90 % času rozprávala iba o sebe, o nejakých chlapoch, o svojich koníčkoch, o svojich zážitkoch, o tom čo má, čo študovala a mne už išla z toho hlava prasknúť.

Nedala mi absolútne priestor sa realizovať. Absolútne sa mňa nespýtala, čo ma zaujíma, alebo aký mám na to názor. Proste mlela, mlela, mlela o sebe.

Tomuto sa určite vyhni a odporúčam ti dať chlapovi tiež priestor. Spýtaj sa jeho, čo si o tom myslí, alebo aký má on na to názor, alebo aké krajiny navštívil on, keď ty si bola tiež v nejakých krajinách a bavíte sa o cestovaní.

Čiže zaujímaj sa viac o neho a menej rozprávaj o sebe, pretože pokiaľ budeš rozprávať o sebe, tak tieto veci už vieš a nič nové sa nedozvieš.

Ty si na rande s ním a potrebuješ zistiť niečo o ňom, či chceš byť s ním do budúcna, či to má vôbec zmysel. Pokiaľ chceš hovoriť o sebe choď kľudne s kamoškami na kávu, tam sa porozprávajte medzi sebou, vypočujte si jedna druhú, čo máte aktuálne nové.

Ale ty potrebuješ  spoznať nového chlapa a zistiť, čo je on zač. Čo je na ňom dobré, čo zlé, čo sa ti na ňom páči, čo sa ti na ňom nepáči. Ale to zistíš len otázkami, ktoré sa ho pýtaš a keď ti on odpovedá.

 

Toto bolo teda 5 tém, ktoré by si nemala nikdy s chlapom rozoberať. Nerozoberaj s ním bývalých, nerozoberaj s ním nejaké negatívne témy. Neupozorňuj na svoje nedostatky, nevyťahuj témy, na ktoré by si mohla mať iný názor a nehovor vo väčšine prípadov iba o sebe, ale zaujímaj sa aj o neho.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu určite daj like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *