PREČO sa na neho konečne nevyserieš?

Prezradím ti posledný dôvod, ktorý potrebuješ počuť, aby si sa na neho dokázala už konečne vysrať. Možno to bude trochu kruté, ale musím ti to povedať.

Pozri si video hneď teraz až do konca a dozvieš sa to:

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Stalo sa niečo podobné aj tebe?

Možno máš vo svojom živote aktuálne nejakého chlapa, s ktorým išlo všetko ako po masle, s ktorým bolo všetko dobré, ale z nejakého dôvodu sa to na nejakom bode zaseklo.

Možno ste sa spolu stretli, možno ste sa spolu vyspali a možno ste spolu aj chodili, ale nepokračovalo to ďalej. On ochladol a hovorí ti, že nemôžete byť spolu.

Má toho veľa v práci, hľadá nekonečné výhovorky k tomu, prečo práve vy dvaja nemôžete byť spolu. Vždy tu je nejaký dôvod, ktorý vám bráni k tomu, aby ste sa stretli tento týždeň, alebo dnes, alebo budúci týždeň, alebo aby ste boli opäť spolu.

Možno je to aktuálne nejaká iná žena, s ktorou randí. Možno je to aktuálna priateľka, ktorú má, ale o tom ti nepovedal. Možno je to nejaká priateľka, ktorú má a povedal ti o tom, a neklape im to, lenže nevie čo má v tomto momente robiť, alebo aktuálne si nikoho nehľadá.

Milión dôvodov, prečo práve vy dvaja nemôžete byť spolu. A ty tomu veríš. Veríš, že možno časom sa s ňou rozíde, možno časom ťa bude chcieť, možno bude mať budúci týždeň menej času na prácu a bude mať viac času na teba.

Veríš tomu, nespíš, rozmýšľaš nad tým stále. Analyzuješ, kde si spravila chybu, prečo to nefunguje. Deptáš sa, znižuješ si zbytočne sebavedomie a on si pritom chodí do práce, stretáva sa s nejakými inými ženami, pracuje na svojich projektoch, na svojom živote.

A pravdupovediac si vo väčšine prípadov na teba ani nespomenie. On ti nepovie na rovinu, že: “Počuj moja zlatá. Prejavovala si príliš záujem, pchala si sa mi do zadku, neustále si vypisovala, dala si mi príliš skoro,” a podobné dôvody, prečo pravdepodobne ťa nechce, ani ťa nebude chcieť a nemôžeš v tomto momente nič spraviť pre to, aby ťa ten chlap chcel.

 

Toto ti odporúčam spraviť

Odporúčam ti, aby si sa na neho vysrala. Doslova sa na neho vykašľala. Prerušila s ním kontakt, nepísala mu, nevyvolávala mu, nepchala sa mu do zadku, nesnažila sa mu zapáčiť nejakými fotkami, alebo tým, že by si sa s ním zrazu chcela vyspať, alebo niečo podobné.

Týmto si jeho záujem späť  nezískaš. Len ten nezáujem prehĺbiš a stratíš aj to posledné, čo tam mohlo byť.

Možno sa bojíš toho, že: “Ježišmária, ale ja si žiadneho iného už nenájdem a nebudem nikdy zaľúbená, nenájdem lepšieho ako je tento.” Tak mi ver, že nájdeš a zaľúbiš. Toto, čo momentálne máš vo svojej hlave, je aktuálny pocit z toho, že je tu nejaký chlap, ktorý ťa zaujíma a bolo to krásne. Lenže už to NIE je to už krásne, ani to nebude krásne.

Možno sa to dá ešte nejak zachrániť, ale v 99 % prípadoch sa nedá. Preto ti odporúčam sa na neho vykašľať.

Vytrvalosť je dobrá tam, kde to má zmysel, kde aj tá druhá strana je ochotná na tom pracovať, len sú tam nejaké drobné faktory, ktoré tomu bránia. Čiže vykašli sa na neho. Nepíš mu, nekontaktuj ho.

 

Vykašli sa na neho

Keď ti robí problém mať ho v telefóne alebo ho vidieť na Facebooku, tak si ho vymaž z Facebooku aj z telefónu. Možno ti napadne, že: “No dobre, ale on potom vyhrá a bude sa mi smiať a bude mať ten víťazoslávny pocit a chcem, aby aj on trpel. Chcem, aby aj on z toho niečo mal, že si ho vymažem.”

Vykašli sa na toto. Vykašli sa na nejaké pocity, že ako sa on na to bude pozerať.

Buď v tomto sebec. Ide o tvoje pocity, tvoj život a to, ako to ty vnímaš a čo ti to môže priniesť. Čiže, keď si ho vymažeš, alebo si ho zablokuješ a on ťa bude kontaktovať, že prečo si to spravila, čo sa deje a vyzvedať, tak mu povedz, že sa nič nedeje.

Nemusíš mu nič vysvetľovať. Nemusíš mu dávať žiadne dôvody. Ani on ti nič nevysvetľoval, nedával ti žiadne relevantné dôvody, prečo práve s tebou nemôže byť. Takže ver mi, že sa ti uľaví. Sprav to.

Nemáš naozaj, čo stratiť, môžeš len získať. Získaš späť svoje sebavedomie, získaš späť svoj život, svoje myšlienky a začni sa venovať sebe, aby si bola tou Ženou snov, po ktorej chlapi túžia, nevyhýbajú sa jej a nemajú dôvod si hľadať nejakú inú, pretože budú práve s tebou.

Kiežby mne niekto v minulosti povedal, že vykašli sa na tie ženy, alebo na tie osoby, s ktorými to nemá zmysel, nikam sa to neposúva, len tam strácaš čas, len tam venuješ svoju pozornosť.

Ten čas, tú energiu, tú pozornosť, tie myšlienky by si mohla venovať niekomu, kto o ne stojí, koho to zaujíma a kto by chcel s tebou byť.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu určite daj like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *