Zvoľ si v živote vyššiu obtiažnosť

Odpovedz si úprimne na otázku: “Ktorého chlapa by si si vybrala?”

Chlapa, o ktorom vieš, že sa ti vždy ozve, je predvídateľný a skáče tak, ako pískaš? Alebo by si si vybrala radšej chlapa, ktorý sa z teba neposerie, keď ťa uvidí, a ktorý má okrem teba aj iné záujmy..?

Pozri si teraz toto video, v ktorom ti prezradím, prečo by si si v živote mala zvoliť vyššiu obtiažnosť.
Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

Kto ťa zaujíma viac?

Tak ktorého chlapa by si si vybrala? Chlapa, o ktorom vieš, že sa ti vždy ozve? Vieš, že ti napíše, bude na stretnutí milý, bude predvídateľný, vieš, čo spraví, lajkuje ti fotky, snaží sa ťa kúpiť nejakým darčekom, hneď skočí, keď zapískaš.

Alebo by si si vybrala radšej chlapa, ktorý má aj iné veci na robote? Ktorý sa stretáva aj s inými ženami. Ktorý sa “nepototo” hneď po prvom náznaku tvojho záujmu.

Ktorý, keď si krásna, nahodíš sa, tak sa tam nejde roztopiť a neskladá ti hneď komplimenty na tvoj výzor a na tvoju krásu. Proste nie je z teba až tak paf, ako sú všetci ostatní chalani.

Aký máš pocit, keď získaš chlapa, ktorý je pre teba predvídateľný, ktorého vieš, že môžeš získať? Aký máš pocit, keď získaš chlapa, ktorý bol pre teba výzvou, na ktorého si možno nemala nárok na začiatku a vedela si, že musíš niečo vymyslieť, aby si ho nakoniec získala?

Predpokladám, keď si zdravá, rozumná, normálna žena, tak si vyberieš vždy toho druhého chlapa, pretože ten ti dával lepšie pocity. Cítiš sa pri ňom lepšie, je pre teba výzva a nejakým spôsobom pri ňom rastieš.

Akým spôsobom rastieš pri chlapoch, pri ktorých vieš, že ťa buď chcú, budú chcieť, nech spravíš čokoľvek? A nie sú pre teba výzvou.

 

Toto ti odporúčam

Odporúčam ti, aby si sa nikdy neuspokojila s priemerom. Nikdy sa neuspokoj s niečím, čo vieš, že môžeš dosiahnuť, môžeš to mať, máš na to v tomto momente. Hľadaj vždy niečo, čo je nad tvoj limit, nad tvoju úroveň.

To je presne ako s cvičením. Keď ideš do posilky alebo ideš do fitka a ideš si to tam odcvičiť, dáš si zopár sérií, zabeháš si na bicykli alebo niečom podobnom.

Naložíš si váhy, ktoré vieš, že zvládneš a občas ti možno nejaký pot stečie po  čele. Potom ideš do šatne, osprchuješ sa, prídeš domov a spokojne si vydýchneš.

Aký je to pocit pre teba? Je to niečo, kedy si povieš: “Okej, zvládla som to v pohode.” Usmeješ sa a ideš ďalej. Je to taká udržiavacia fáza.

Proste budeš na tom aj zajtra, aj pozajtra tak, ako si bola dneska, pretože si spravila len toľko, čo bolo nutné. Ale pozrime sa na opačný príklad. Extrémne premeny.

Pravdepodobne si už zachytila nejakú extrémnu premenu v telke alebo na internete. Alebo si videla niekoho, kto schudol či nabral, alebo pretransformoval svoje telo.

Tam už nestačí uspokojiť sa s priemerom a robiť to, čo si robila doteraz. Tam už budeš musieť hľadať výzvy. Tréner v extrémnych premenách Maroš Molnár im tam riadne nakladá.

 

Ak chceš mať výsledky, tak vyhľadávaj výzvy

Ženy alebo tí chlapi tam vzdychajú, funia, sú celí spotení, nevládzu, chcú to vzdať. Ale aj on, aj oni, aj diváci vedia, že proste musí spraviť niečo, čo do toho momentu nerobil, aby mal výsledky, ktoré do toho momentu nemal. Čiže musí vyhľadávať výzvy.

Niečo, čo ho posunie, alebo niečo, čo tú ženu posunie ďalej. Vie, že to bude bolieť, že tam bude svalovica, že to nebude podľa predstáv a podľa očakávaní. Ale že bude musieť prekonať nejaké prekážky a vďaka tomu schudne, naberie alebo získa toho chlapa, ktorého vždy chcela. Potrebuje vyhľadávať výzvy, nebáť sa sklamania či prekážky a vytrvať.

Odporúčam ti, aby si hľadala vo svojom živote výzvy.

Nikdy sa neuspokoj s priemerom. Chci viac. Chci lepšieho chlapa. Chci lepší život. Zvoľ si vyššiu obtiažnosť vo svojom živote a sprav vždy niečo navyše. Takže nalož si viac. Keď si cvičila s 5 kg činkami, tak cvič so 6 kg alebo 7 kg. Alebo keď si zabehla 10 km, tak zabehni 11 km či 12 km.

 

Dávaj vždy viac a očakávaj od seba viac

Núti ťa to rásť, núti ťa to makať a núti ťa to prichádzať na spôsoby a na nástroje, ktoré si doteraz nemala a na spôsoby, ktoré si nevedela, aby si sa posunula dopredu.

Takže, len keď budeš hľadať vo svojom živote výzvy, budeš si voliť vyššiu obtiažnosť vo svojom živote, tak vtedy budeš mať aj lepší život, po ktorom túžiš.

Prajem ti, aby si neustále na sebe makala. Aby si sa stále zlepšovala, aby si mala nárok na lepšieho chlapa, na najlepší život, na lepšiu postavu a aby si vychádzala zo svojej komfortnej zóny a išla po veciach, ktoré aktuálne nemáš a ktoré by si mohla mať  len tým, že zdvihneš svoj zadok a spravíš niečo, čo si možno doteraz nerobila.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti, tak mu určite daj like, pošli ho svojim kamoškám a pridaj sa aj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *