Vyžmýkaj zo seba MAXIMUM!

Keď som mal asi 15-16 rokov, tak som mal úplne inú životnú situáciu, ako mám teraz. Myslel som si, že nie som dosť pekný, že nemám dosť peňazí, že ma ženy nebudú chcieť, pretože mi vypadávajú vlasy… nebol som ničím zaujímavý alebo výnimočný.

Postupne som sa vzdelával a zistil som, že mnohé veci dokážem zmeniť a tým zmeniť svoj “osud” smutného chlapca.

Pozri si teraz toto video až do konca a poviem ti, ako vyžmýkaš aj TY zo seba MAXIMUM a budeš si môcť užívať veci, o ktorých si si na začiatku myslela, že ich nie je možné zmeniť.

Klikni sem a pridaj sa na odber Žena snov videí

 

To, aká si je len výsledkom toho, čo si robila v minulosti

Kedysi som sa zameriaval na to, čo som mal v tom momente vo vienku a myslel som si, že nemôžem s tým nič robiť. Lenže, ako som sa časom vzdelával a makal som na sebe, tak som veľa z týchto vecí zmenil, zlepšil a zistil som, že čo sa dá zmeniť a čo sa nedá zmeniť.

Ono to, že dnes si taká, aká si, ako vyzeráš, aká si vysoká, aké máš vlasy, aké máš prsia, akú máš postavu, tak to je len výsledkom toho, čo si robila v minulosti. Ale nie je to zárukou toho, čo budeš robiť so sebou v budúcnosti, alebo ako budeš vyzerať a myslieť v tvojej budúcnosti o pár týždňov, o pár mesiacov alebo o pár rokov.

Čiže to, že budeš ohľadom toho vyplakávať, aká dnes si, že čo všetko nemáš, čo všetko máš a tak podobne to naozaj nikoho nezaujíma. To zaujíma len teba. Každý má svoje problémy. Aj každý muž, aj každá žena má svoje problémy, s ktorými zápasí. Čiže potrebuješ sa sústrediť na to, čo zmeniť môžeš a čo môžeš so sebou samou robiť.

 

Je množstvo vecí, ktoré zmeniť môžeš

Áno, je niekoľko vecí, ktoré nezmeníš na sebe. Napríklad tvoja výška, tvoj pôvod, tvoja farba pleti. Aj keď samozrejme, môžeš sa opáliť alebo chodiť do solárka. Ale typ pleti napríklad nezmeníš. Nezmeníš ani svoju rodinu. Ale je množstvo vecí, ktoré zmeniť môžeš.

Napríklad, pokiaľ si nízka, máš z toho nejaký komplex, tak si dávaj vysoké opätky, alebo si nájdi nejakého primerane rovnako vysokého chlapa. Pokiaľ si naopak vysoká, tak sa venuj nejakému športu a hľadaj si tiež vysokého chlapa k sebe. Pokiaľ sa ti nepáči tvoja farba vlasov, čo ti bráni v tom, aby si zmenila svoj účes alebo sa prefarbila.

Pokiaľ máš malé prsia, tak sa z toho teš, pretože existuje mnoho chlapov, ktorým sa páčia malé prsia. Pokiaľ s tým spokojná nie si, tak si ich môžeš dať vždy zväčšiť. Pokiaľ máš naopak veľké prsia, tak sa teš, pretože tiež sa veľa chlapom také niečo páči.

Pokiaľ si príliš chudá, nemáš vôbec zadok alebo niečo podobné, tak zase s tým môžeš niečo spraviť. Začať cvičiť, začni modelovať svoju postavu, tvaruj ju, naber nejakú svalovú hmotu a uvidíš, že sa budeš cítiť (možno) lepšie.

Pokiaľ naopak máš pár kíl navyše, tak stále s tým môžeš niečo urobiť. Môžeš začať cvičiť, môžeš sa začať hýbať, môžeš začať rozumnejšie jesť. A toto je niečo, čo so sebou môžeš robiť.

 

Čo ti v tom bráni?

Pokiaľ máš nízke sebavedomie, čo ti bráni v tom, aby si robila veci, z ktorých máš strach, aby si sebavedomie nabrala. Sebavedomie je len tvoj aktuálny stav mysle, to ako si veríš. To neznamená, že to tak bude do konca života.

Tak isto, pokiaľ si dnes sama, tak čo ti bráni v tom, aby si priviedla do svojho života viac chlapov, viac možností zoznámiť sa, aby si si mohla nakoniec niekoho vybrať, s kým budeš v budúcnosti.

Čiže sú isté veci, ktoré nezmeníš, ale sú isté veci, ktoré zmeniť môžeš a na tých, by si mala pracovať. Akceptuj a prijmi to, aká v tomto momente si, pretože to je len výsledok tvojich minulých rozhodnutí, ktoré si spravila. Ale s väčšinou vecí môžeš niečo robiť.

Makaj na tom, zvyšuj svoju hodnotu a uvidíš, že aj chlapi ťa budú vnímať inak, budú sa o teba viac zaujímať, keď ty budeš sama so sebou v pohode, keď ty sa budeš neustále zlepšovať vo všetkých oblastiach a uvidíš, že nikto nemôže za tvoje výsledky, môžeš len ty sama osobne za ne. Čiže zlepši čo môžeš zlepšiť. Akceptuj čo zmeniť nemôžeš. No a nerieš to.

Ak sa ti toto video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť, daj tomuto videu lajk a zdieľaj ho so svojimi kamarátkami, ktoré môžu mať tiež podobné problémy a výzvy v živote.

Určite sa pridaj na odber tohto Youtube kanála a blogu Žena snov, kde sa dozvieš, ako byť Ženou snov a ako si nájsť svojho vysnívaného chlapa.

author avatar
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia Žena snov a jeho cieľom je pomôcť ženám a mužom nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Žena snov, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *